DŮLEŽITÁ INFORMACE

Vážení uživatelé, po zaslání finálního PDF návrhu projektu datovou zprávou je vhodné ověřit, zda došlo ke spárování zaslaného PDF s návrhem projektu v ISVP. Tuto informaci naleznete v záložce detailu projektu označené „Detail" ve spodní části nazvané „Verze projektu ", kde ve sloupci „Přijato ISDS" musí být „Ano" („Ano" musí být u verze návrhu, kterou jste stáhli pomocí „Otevřít návrh", toto PDF nesmí být měněno např. přeuloženo, pokud nedošlo k úpravám a opětovnému zaslání, nachází se tato verze na prvním řádku). Ověření provádějte nejlépe druhý pracovní den. V případě, že nedojde ke změně stavu, kontaktujte prosím AZV na čísle 271 019 257.

Pokud nedojde ke spárování, je nejčastějším důvodem manipulace s PDF, a to přeuložení (funkcí „Uložit“ či „Uložit jako“). Prosíme tedy PDF pouze přejmenovávat (např. funkčností „Přejmenovat“ např. v „Průzkumník Windows“)  či zaslat pod vygenerovaným názvem.

Kontrolu, že s PDF nebylo manipulováno, provedete tak, že pravým tlačítkem zobrazíte „Vlastnosti_dokumentu“ v části „Popis“ jsou dva řádky „Vytvořený:“ a „Upravený“, kde u správného PDF není v těchto řádcích žádný záznam (pokud PDF bylo přeuloženo je zde uvedené datum a čas dané operace a je nutné PDF znovu stáhnout a zaslat). Pokud nedošlo ke spárování z výše uvedeného důvodu, je nutné zaslat správné PDF datovou zprávou znovu (návod v příloze str. 21 FINALIZACE A PODÁNÍ NÁVRHU PROJEKTU).

Pro práci se systémem ISVP prosím používejte pouze podporované prohlížeče, kterými jsou Internet Explorer verze 8, 9 a 10 a Mozilla Firefox verze 4-17. V prohlížeči Chrome nedochází k ukládání datumových položek.